Skip to content Skip to footer

KAPSA YAPI

KAPSA YAPI, Arpar İnşaat olarak resmi faaliyette bulunan, 1994 yılında Nevşehir’de kurulan, banyo malzemeleri ve yapı market ürünleri konusunda uzmanlaşmış yerelden globale uzanan başarılarıyla sektörde kendisine yer edinmiş bir markadır.

Müşterilerimize kaliteli ve şık banyo ürünleri başta olmak üzere diğer tüm yapı market ürünlerini sunarak, deneyimlerini dönüştürmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimize fonksiyonellik, estetik ve dayanıklılık açısından mükemmel ürünler sunmaktır. Banyolarınızın, kişisel zevklerinizi ve tarzınızı yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, geniş ürün yelpazemizde her zevke uygun seçenekler bulunmaktadır.

KAPSA YAPI olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktadır. Ürünlerimizin kalitesini ve dayanıklılığını garanti etmek için güvenilir tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. 

Sunduğumuz ürünler arasında banyo dolapları, armatürler, lavabolar, klozetler, banyo seramikleri, duşakabinler ve birçok banyo aksesuarı bulunmaktadır. Ürünlerimizin her biri titizlikle seçilmiş ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Moda trendlerini takip ederek ve müşteri geri bildirimlerine dikkat ederek, müşterilerimize her zaman güncel ve yenilikçi ürünler sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, evlerinizi daha güzel ve rahat bir yaşam alanına dönüştürmeye yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sorularınızı yanıtlamak, önerilerde bulunmak veya siparişlerinizle ilgili destek sağlamak için her zaman buradayız.

KAPSA YAPI olarak sizlere banyo malzemeleri konusunda en iyi deneyimi sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bize katılın ve banyonuzu dönüştürmek için sizi ilham veren ürünlerimizi keşfedin.